image40

“Sağlıklı nesiller için,sağlıklı besin tüket.”

Hakkımızda

image41

  

“Sağlıklı Nesiller için Sağlıklı Gıda Tüket” sloganıyla kurulan firmamız, başta müşteri memnuniyeti olmak üzere taze sebze/meyve , kuru bakliyatlar, Un ve Unlu mamuller ve diğer organik gıda ürünleri üretimi ve ihracatı alanında geleceğe doğru sağlam adımlarla ilerlemektedir. 

Büyük küçük birçok projede üretim aşamalarını, uygulamalarını başarılı bir şekilde tamamlayan firmamız TARIM sektöründe bilinen bir firma durumuna yükselmiştir. 

Yaptığımız tarım üretimleri ile Türkiye’nin büyük firmalarıyla iş ortaklığı yapmaktadır. 

Taze meyve/sebze ve Kuru bakliyatlar üreterek Avrupa ve çeşitli yurtdışı ülkelerine ihracat yapmaktadır. Alanında uzman kişilerle emin adımlarla ilerlemekte ve referanslarımızla büyümekteyiz.

mottomuz: "sağlıklı nesiller için sağlıklı gıda tüket"

  

Uluslararası bir şirket olarak kurulan Nisan Gıda firması, başta Türkiye’de satış ağına sahip olmakla birlikte Avrupa ve Amerika  ihracatları ile faaliyet göstermektedir.

Geniş bir dağıtım ve tedarik zincirine sahip olan firmamız tüm ürünlerin zamanında ve yerinde üretim süreçlerini dikkatli bir şekilde takip ederek  uygun ürünleri iş ortakları için tedarik etmektedir. Uzmanlarımızın kontrolünden geçmeyen hiçbir ürün müşterilerimize ulaştırılmamaktadır.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız yaş meyve/sebze, kuru bakliyat, un ve unlu mamuller ve yöresel olarak üretilen organik gıdalar başta olmak üzere standartlara uygun bir çok ürünün üretim sürecini yönetmekte ve dağıtımını sağlamaktadır.

Nisan Gıda olarak hedefimiz başta Türkiye olmak üzere Avrupa ve Amerika pazarında söz sahibi bir firma konumunda ülkemizi temsil etmektir.